משה לרון ®CFP

קורות חיים

למשה 23 שנים של ניסיון בעולם העסקים עם דגש על שיווק ומיתוג בעולם הפיננסים וייסד יחד עם שותפו את חברה גי' אי' אס (פתרונות השקעה גלובאלים) בע"מ.

חברתGIS  פתרונות השקעה גולבאליים בע"מ הוקמה בשנת 2006 במטרה לספק באופן קבוע ומתמשך ידע צבור ומגוון רחב של פתרונות ( Best Practices ) מהעולם ,לגופים פיננסים וחסכון ארוך טווח בישראל. לשם כך קשרנו קשרי עבודה עם מגוון רחב של גופים בינלאומיים, מהמובילים בעולם, במגוון תחומים  במטרה להביא את הידע והרעיונות החדשנים ביותר  ללקוחותינו  ולהופכם ליתרונות תחרותיים עבורם מול מתחריהם

מאז היווסדה החברה ביצעה עבודות ייעוץ עבור ועם החברות בישראל ובחו"ל כמו:

Moody's Analytics, FNZ, Focus Solutions, בנק הפועלים, בנק ירושלים, UBS, פסגות בית השקעות, קופת הגמל של התעשייה האוירית, האוניברסיטה העברית, בנק דיסקונט, כלל חברה לביטוח, כלל פנסיה, כלל פיננסים, תמורה הסדרים פנסיוניים, מגדל חברה לביטוח, מבטח סימון, מנורה חברה לביטוח, הראל חברה לביטוח, פניקס חברה לביטוח, יונט סוכניות לביטוח, התאחדות חברות לביטוח חיים, לשכת סוכני, האוצר – אגף ביטוח שוק ההון וחיסכון ועוד.

תכנון פיננסי

בשנת 2010 חברת GIS זכתה בזיכיון בינלאומי של הארגון FPSB) Financial planning Standards Board) להכין מתלמדים למבחן בינלאומי לתואר CFP® (Certified Financial Planner TM) בישראל.

החברה הקימה בעקבות הזיכיון את ה"מכללה לחינוך ותכנון פיננסי ICEFP" והסמיכה עד כה 220 אנשי מקצוע במסלול של כשנתיים וכיום עוד כ 450 תלמידים נמצאים במסלול הלימודים.

משה הוא בעל תואר ראשון BA  בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן ומוסמך במנהל עסקים-  MBA מאוניברסיטת תל אביב .ועבר את המבחנים הבינלאומיים לתואר CFP®.

משה ומשמש נציגו של בלה"ב- ארגון הגג של העצמאים בישראל וחבר בשדולה לתכנון פיננסי בכנסת.

משה פעיל שנים רבות בתרומה לקהילה וחבר במנהיגות של ה"רוח הישראלית" המסייעת לנוער בסיכון וילדים במצוקה

גר בגני תקווה עם אשתו גלית ולהם שלושה ילדים נויה קמי ויהלי.