בנית מערכת יחסים של אמון עם לקוחות

              בנית מערכת יחסים של אמון עם לקוחות  – Engaging clients for life Train the Trainer

           מלון רמת רחל, רמת רחל

לתוכנית הכנס

לתמונות הכנס

מייקל סנודון

 שמי מייקל סנודון ואני הדירקטור של השכלה ומקצועיות בארגון הבינלאומי Financial Planning Standards Board (FPSB). ל FPSB תוכנית חדשה ומרתקת שמעוצבת להעניק למתכננים פיננסים ברחבי העולם את הכלים לפתח מערכות יחסים הדדיות בריאות וארוכות טווח עם לקוחותיהם. התכנית מועברת בכל רחבי העולם ונקראת: Engaging Clients for Life. הקורס עוסק בערכים האנושיים של תהליך התכנון הפיננסי שלעיתים קרובות מייצר גם את הלא נודע והקושי הגלום במקצוע תכנון פיננסי. הקורס מניח שהמשתתפים כבר עברו או נמצאים בתהליכים מתקדמים של מעבר של השלבים הטכניים של המקצוע תכנון פיננסי. קורס זה יוביל את המשתתפים הרבה מעבר למדע והמספרים של תכנון פיננסי לאומנות של המקצוע והקיומיות שלו. הקורס Engaging Clients for Life יעניק למשתתפים ויציג בפניהם את יכולות משופרות ב:

  1. תקשורת: ליצור תחושה אצל הלקוח שמדובר בנשוא ששווה לדבר עליו, והכרה שהמתכנן הוא האדם הנכון להעסוק בנושא.
  2. קשב: ליצור מציאות שבו הלקוח מאמין שהמתכנן מבין אותו.
  3. מסגרת: הלקוח מקבל הבהרות על האריועים הרבים שיש במציאות שלהם.
  4. חזון: הלקוח "רואה" את המטרות החיים האמיתיות שלו, מבין מה המשמעות של יעד אישי, ויודע מתי הוא ישיג אותו.
  5. מחוייבות: הלקוח מבין באופן רציונלי ואמוציונלי מה המשמעות של השגת החזון, ושהמתכנן הפיננסי הוא חשוב ביישום ומעקב אחרי האסטרטגייה.

מסיימי  הקורס יוסמכו להיות מאמנים ומנטורים של הקורס הבינלאומי Engaging Clients for life ע"י הארגון הבינלאומי FPSB. רק מוסמכים יורשו ע"י המכללה לתכנון וחינוך פיננסי והארגון הבינלאומי להעביר את הקורס.   חוות דעת רון אופק CFP לאחר שלושה ימי סמינר גדושים ומלאים בקיבוץ-רחל בירושלים  

 fpsb