כנס יצירת פתרונות השקעה אלטרנטיביים ללקוחות 29-30 במרץ 2016

פאנדר ואיגוד

איגוד המתכנני הפיננסים בישראל ו”פאנדר”

גאה לארח את הכנס השנתי

סיכום הרצאות כנס השקעות אלטרנטיביים

“יצירת פתרונות השקעה אלטרנטיביים ללקוחות”

הגיע הזמן להתבונן מעבר למסורתי

מרץ 2016

הכנס יתקיים בירושלים ביום ג’ 30.3.2016

במרכז הכנסים של מלון ספא רמת רחל

ירושלים

המיוחד בכנס זה

בכנס מיוחד זה ישתתפו אנשי ההשקעות, אנשי המקצוע בתחום הפיננסי – פנסיוני ומתכננים הפיננסים בישראל כמו גם נציגים מגופים מוסדיים, מנהלי כספים, ויועצים אשר יציגו את האלטרנטיבות, האסטרטגיות ומיטב ההזדמנויות הכלכליות המוצעות כיום ללקוחות בעולם האלטרנטיבי.

כאסטרטגיה, חשיפה לנכסים אלטרנטיביים תוצע למשקיעים שיטה להשיג את התשואות ששוברת את הפרדיגמה של חוק ה 30/70 . מכל מקום לא כל הנכסים האלטרנטיביים זהים או ניתנים מבלי נטילת סיכונים.

המשתתפים המציגים ב”כנס השקעה בנכסים אלטרנטיביים” יחקרו וידונו יחד במגוון האפשרויות הקיימות בעולם האלטרנטיבי לרבות קיום דיונים משמעותיים בנושאים אסטרטגיים, כגון החשיפה לסיכונים והתועלת של מגוון קבוצות הנכסים ופלטפורמות העולם הנדל”ן, קרנות גידור, ן private equity.

נסקור את עתיד השווקים המתפתחים החדשים הבינלאומיים כחומרי גלם.

באמצעות האסטרטגיה הנוכחית של השגת תשואות אלטרנטיביות עולה לבמה המרכזית שאלת העלויות שהפכה להיות מאוד ממשית במיוחד כאשר בוחנים סיכונים כנגד סיכויים. כמו כן נתבונן על השפעת ההשקעה כדרך להשיג תשואה מותאמת ליעדי חיים של אזרחי ישראל משימה קשה עד בלתי אפשרית בעולם ההשקעות המסורתי.

התג “אלטרנטיבי” מתאר תחום השקעה מעורפל ולא ברור לרבים לרבות למנהלים בעולם המוסדי שיש להם הגבלות רגולטוריות, כנאמנים ללקוחות ולארגונים שלהם.

למרות זאת חיפוש פתרונות בעולם האלטרנטיבי הוא הכרחי על מנת למקסם רווחים בעתיד ולשמר אלוקאצית נכסים תואמת יעדי חיים של לקוחות בכל תחומי ההשקעה. ישראל, לאחרונה נמנת על חברות ה- OECD (ארגון המדינות המפותחות) ולה מעל ל- 3 טריליון ₪ מושקעים בנכסי ציבור ומוכרת כשוק פיננסי מתפתח במהרה.

לתוכנית הכנס

להרשמה