מתכננים היום את המחר- כנס המתכננים הפיננסים השישי – 15-17.11.16 טבריה

מטרות הכנס:

  • לחלוק מידע
  • לשתף ניסיון אישי בכל הקשור למפגשים עם לקוחות
  • לשתף ידע מקצועי ולהנחילו לכלל חברי האיגוד בישראל
  • לשפר את מקצועיותו של המתכנן הפיננסי
  • לסייע למתכנן הפיננסי ברכישת כלים יישומיים בעבודתו אל מול לקוחותיו
  • לקדם את מעמד איגוד המתכננים הפיננסים בישראל, תוך הדגשת חדשנותו וייחודיותו
  • “בידול” אנשי המקצוע בתחום ה”תכנון הפיננסי ” בישראל ויצירת ערך מותגי לאיגוד ולחבריו.

בכנס הוצגו אמצעים רבים לשדרוג מומחיותו ומקצועיותו של ה”מתכנן הפיננסי” בישראל:

אנשי מקצוע מובילים בארץ ובעולם:  במהלך הכנס הציגו אנשי מקצוע מהטובים בעולם את תהליכי העבודה אל מול לקוחותיהם, ושתפו אותנו מניסיונם  הרב. המתכננים הפיננסים נחשפו למידע רב שהעשיר את הידע שלהם, הגביר את הבנתם בתהליכים אל מול הלקוח, העשיר את ידיעותיהם והעצים את עיסוקם המקצועי.

מפגשים עם מתכננים פיננסים מובילים וספקי פתרונות, שיהעניקו ייעוץ אישי.

הרצאות מפי מרצים מובילים:  מרצים מובילים בתחומם מהארץ ומהעולם, שנבחרו על ידנו בקפידה תוך התחשבות בצרכי המתכננים הפיננסים בישראל, העשירו את המשתתפים בידע ומידע רב ערך רב ומשמעות. “אשרי האדם המאיר  את דרכם של אחרים במסעם האינסופי והמפותל של החיים”.

שיפור הידע המקצועי: הוצגו  התהליכים ומגמות עולמיות בעולמנו הדינמי והמשתנה חדשות לבקרים, נחשפו טכנולוגיות חדשניות ביותר, המסייעות למתכנן הפיננסי בעבודתו השגרתית מול לקוחותיו ומשפרות אותה.

קהילת המתכננים הפיננסים בישראל: חזון הקהילה הוא הנחלת ידע ושיתופו עם הלקוחות לשיפור מצבם, תוך מתן סיוע להגשמת מטרותיהם ושמירה על שקט נפשי בדרך ליעד.

מציגים ונותני חסות: הציגו את מוצריהם החדשים, שנבנו תוך כדי תהליך למידה ומעקב רציף אחר התפתחות המגמות  והתהליכים בעולם התכנון הפיננסי. המוצרים מציעים פתרונות ומענים עבור  ה”מתכנן הפיננסי”  לסיוע ביישום תכניתו ביעילות, מקצועיות ובעקביות בכל נקודת זמן.

 

לתכנית הכנס

למצגות הכנס:

לתמונות הכנס

לסרטוני הכנס